Szpital św. Wojciecha – nowoczesna placówka medyczna

Miło nam poinformować, że Szpital Św. Wojciecha w Poznaniu, we współpracy z firmą MedLink Sp. z o.o. dołączył do nowoczesnych placówek, które stosują innowacyjne zabiegi usuwania zmian o charakterze nowotworowym z wykorzystaniem EchoLasera.

Co nas wyróżnia?

Szpital Św. Wojciecha w Poznaniu to nowocześnie urządzony i wyposażony ośrodek, zatrudniający profesjonalnie przygotowanych lekarzy specjalistów oraz fachowy personel pielęgniarski. W szpitalu – jako jednym z zaledwie kilku w Polsce – dostępne są nowoczesne zabiegi usuwania zmian o charakterze nowotworowym przy użyciu EchoLasera. Innowacyjna technologia pozwala na bardzo precyzyjne i skuteczne zniszczenie guza podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu.

wykonujemy zabiegi z zakresu laryngologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktologii, ginekologii, ortopedii, urologii, neurochirurgii, okulistyki, chirurgii plastycznej i stomatologii.

prowadzimy konsultacje z ponad 40 specjalizacji, współpracując z doświadczona kadrą lekarską.wykonujemy kompleksową diagnostykę, korzystając z nowoczesnego sprzętu. Szpital posiada swoją pracownię Tomografii Komputerowej, RTG, USG, laboratorium, a także salę endoskopową, w której wykonywane są zabiegi gastroskopii i kolonoskopii.

Szpital św. Wojciecha to miejsce, w którym pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych, małoinwazyjnych metod leczenia. Dzięki temu, nasi pacjenci, otrzymują możliwość holistycznego podejścia, bez konieczności długotrwałego pobytu w Szpitalu.